Detoks alkoholowy – Łódź

Wykonujemy detoks alkoholowy w Łodzi i okolicach. Dojeżdżamy do domów, by na miejscu, bez konieczności dojeżdżania do oddalonego ośrodka, fachową pomocą otoczyć osoby uzależnione. Nasz zespół stanowią doświadczeni lekarze, pielęgniarki i terapeuci, którzy zapewniają indywidualne podejście i swobodną atmosferę, zachęcającą pacjentów do współpracy i podjęcia leczenia. Aby detoks alkoholowy był skuteczny, może zostać przeprowadzony wyłączenie na osobie, która jest świadoma uzależnienia od alkoholu i chce uczestniczyć w kuracji. Detoks alkoholowy pozwala na usunięcie alkoholu i nagromadzonych toksyn z organizmu, wyrównaniu gospodarki elektrolitowej i nawodnieniu przy jednoczesnym zatrzymaniu niebezpiecznych dla zdrowia i życia objawów zatrucia alkoholem. Zespół Detoks500 z Łodzi zajmuje się również prowadzeniem detoksu alkoholowego w siedzibie ośrodka. Odtruwanie organizmu w klinice pozwala na powrót do zdrowia pod czujnym okiem specjalistów, dbających nie tylko o powrót do zdrowia pod względem fizycznym, ale także psychicznym. Pacjenci mają możliwość rozpoczęcia leczenia terapeutycznego, pozwalającego na wyjście z nałogu.

Jak wygląda odtrucie organizmu?

Odtrucie, inaczej detoks, polega na farmakologicznym uwolnieniu organizmu od niebezpiecznych toksyn, jakie nagromadziły się w trakcie nadużywania substancji odurzających. W trakcie procesu detoksu alkoholowego w Łodzi w ośrodku Detoks500 uzupełniamy elektrolity, wapń, glukozę i mikroelementy, które zostały wcześniej wypłukane.

Zabieg w naszym wykonaniu to gwarancja:

  • anonimowości,
  • poczucia bezpieczeństwa,
  • zrozumienia,
  • profesjonalizmu.

Cały proces detoksu alkoholowego jest ściśle uzależniony od kondycji i stanu zdrowia pacjenta. Nie zakończy się, póki pacjent nie wróci do formy. Naszym zadaniem jest ratowanie życia i pomoc w powrocie do normalnego funkcjonowania.

Skontaktuj się z nami w potrzebie

Zrobimy co w naszej mocy by ci pomóc