Detoks Alkoholowy Bełchatów

Uzyskanie wsparcia w zespole odstawiennym po alkoholu jest możliwe także w mniejszych miastach. Dojeżdżamy na miejsce wszędzie tam, gdzie osoba uzależniona lub jego bliscy, wyrażą chęć skorzystania z pomocy naszych specjalistów. Działamy m.in. w Bełchatowie.

Oferujemy kompleksowe wsparcie, dzięki czemu ciężki zespół abstynencyjny nie ma szansy się rozwinąć. Gwałtowne przerwanie ciągu alkoholowego może bowiem doprowadzić do powstania ciężkiego zespołu abstynencyjnego wraz z niewydolnością organów wewnętrznych.

Ciężki zespół abstynencyjny

W ciężkim zespole abstynencyjnym występuje majaczenie alkoholowe, urojenia, złudzenia i zaburzenia świadomości. Halucynoza alkoholowa może powodować poczucie osaczenia i wrażenie, że jest się podsłuchiwanym lub obserwowanym.

Ponadto charakterystyczne są napady drgawkowe. W wyniku niedoboru tiaminy i innych witamin z grupy B często pojawiają się zaburzenia pamięci, apatia, konfabulacje i brak logicznego myślenia. Poza objawami psychopatologicznymi dochodzi do problemów ze strony układu neurologicznego: kłopoty z chodzeniem, zbornością ruchów, brak reakcji źrenic na światło.

W przypadku zaobserwowania u siebie silnych objawów odstawiennych radzimy nie lekceważyć sygnałów, jakie wysyła organizm. Zjawimy się po kontakcie ze strony osób zainteresowanych leczeniem alkoholizmu w Kielcach, Bełchatowie i innych miejscowościach centralnej Polski.

Skontaktuj się z nami w potrzebie

Zrobimy co w naszej mocy by ci pomóc