Detoks alkoholowy - Warszawa

Ośrodek Detoks500 oferuje mieszkańcom Warszawy i okolic zabiegi detoksu alkoholowego. Wspieramy osoby uzależnione od alkoholu w odtruwaniu organizmu, czyli pozbywaniu się z niego toksyn (pozostałości po nadmiarze szkodliwych substancji). Nasze usługi są kompleksowe i na tyle różnorodne, że każdy może wybrać dopasowany do swoich potrzeb zabieg. Oferujemy pomoc w trybie stacjonarnym, ambulatoryjnym oraz domowym. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami proponowanych przez nas pakietów.

Zabieg odtruwania alkoholowego, detoksu alkoholowego, leczenia kaca czy też przerwania ciągu alkoholowego wykonywany przez lekarza lub pielęgniarkę polega na podaniu:

Detoksykacja alkoholowa, czyli inaczej odtrucie jest procesem, który polega na pozbyciu się z organizmu wszystkich toksyn i niebezpiecznych substancji oraz na wyłączeniu fizykochemicznego przymusu picia. Podawane są w tym czasie elektrolity, glukoza oraz wapń i inne mikroelementy, które pomagają w powrocie dopełni sił. Czas trwania detoksu uzależniony jest od stanu zdrowia pacjenta i nie zakończy się, póki organizm nie powróci do stanu równowagi.

Nasz ośrodek pomaga również w leczeniu kaca, który jak wiadomo wiąże się z wieloma nieprzyjemnymi objawami. Przeprowadzane przez Detoks500 zabiegi odtruwające organizm pozwalają nie tylko pozbyć się toksyn z organizmu, ale również dolegliwości związanych z kacem. Dzięki temu można się szybciej zregenerować i rozpocząć swoja walkę o pokonanie uzależnienia. Zabieg detoksu alkoholowego jest często pierwszym krokiem do zmierzenia się z alkoholizmem. Jeśli więc potrzebujesz tego typu pomocy, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Poczujesz ulgę! Pozbędziesz się nieprzyjemnych dolegliwości towarzyszących często samodzielnym próbom odstawiania alkoholu takim jak np.:
  • Drżenia rąk, kołatanie serca, skoki ciśnienia
  • Bóle głowy i mięśni
  • Nudności, wymioty, biegunka
  • Ogólne rozdrażnienie
  • Zaburzenia snu
  • Stany lękowe
  • Napady agresji

Nadmierne picie prowadzi do zmian

w psychice oraz wyniszcza organizmu. Detoks w naszym wykonaniu przeprowadzany jest przy użyciu nowoczesnych metod co gwarantuje jego skuteczność i szybki powrót do zdrowia. Cały proces przebiega pod czujnym okiem personelu medycznego Dużą rolę gra tu czas, dlatego możesz zgłosić się do nas w każdej chwili. Pomożemy Ci niezależnie od stanu w jakim się znajdujesz Telefony odbieramy przez 7dni w tygodniu, 24h/dobę. Wystarczy zadzwonić na nasz numer alarmowy Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie detoksu alkoholowego. Zadzwoń już dziś i wspólnie zadbajmy o Twoje zdrowie oraz spokój Twoich bliskich.

Skontaktuj się z nami w potrzebie

Zrobimy co w naszej mocy by ci pomóc