Detoks Alkoholowy Skarżysko-Kamienna

Pomagamy w powrocie do zdrowia po nadużywaniu alkoholu m.in. w Skarżysku-Kamiennej. Zapewniamy leki i witaminy oraz dajemy nadzieję na lepsze jutro. Dzięki medycznemu wsparciu poprawie ulegają wszystkie aspekty życia, a szczególnie wzrasta własna samoocena, dzięki czemu łatwiej odzyskać poczucie kontroli. Zaplanowane wychodzenie z nałogu pozwala uniknąć bezsenności i podwyższonej temperatury ciała. Zapobiega również objawom takim jak kołatanie serca, drżenia mięśni i wymioty oraz innym poważnym konsekwencjom zaprzestania picia alkoholu.

Długość występowania objawów po odstawieniu alkoholu

Długość występowania objawów odstawiennych może wynosić nawet kilkanaście dni. Pierwsze objawy pojawiają się po 5-6 godzinach od spożycia ostatniej dawki alkoholu. Łagodne objawy rezygnacji z używki mijają maksymalnie po upływie 24 godzin. Ciężki przebieg odstawienia występuje u niecałych 5% osób, jakie są poddawane hospitalizacji z powodu nadużycia alkoholu i trwa od 10 do kilkunastu dni od zaprzestania picia.

Poszczególne objawy odstawienne np. padaczka alkoholowa może wystąpić w okresie od 6 do 48 godzin po odstawieniu. Otrzymanie pomocy z zewnątrz zmniejsza ryzyko wystąpienia nie tylko groźnych objawów somatycznych, ale także poczucia osamotnienia i depresji. W woj. świętokrzyskim umożliwiamy bezpieczne wychodzenie z nałogu w Kielcach i innych miejscowościach jak Skarżysko-Kamienna.

Skontaktuj się z nami w potrzebie

Zrobimy co w naszej mocy by ci pomóc