Detoks Alkoholowy Kielce

Kielce, siedziba woj. świętokrzyskiego, należy do obszaru działań naszego zespołu. Pomagamy osiągnąć spokój i powrócić do trzeźwości. Zapewniamy indywidualne podejście oraz odpowiedni zestaw leków, glukozy i witamin, które pomogą zregenerować organizm po nadużywaniu alkoholu. Oferujemy fachowe wsparcie niezależnie czy nadużycie wystąpiło jednorazowo, czy ma charakter ciągły. Nie oceniamy i nie moralizujemy poczynań naszych klientów. Jesteśmy po to, aby dyskretnie pomóc i przybliżyć konsekwencje nadużywania alkoholu, aby to oni sami zadecydowali, że chcą się wyzwolić i nie ulegać nałogowi.

Nadużywanie alkoholu po 25 roku życia

Alkoholizm, który miał swój początek po 25. roku życia, wiąże się z predyspozycjami wynikającymi z podłoża genetycznego i czynnikami środowiskowymi. Charakteryzuje się nadużywaniem alkoholu w sposób niekontrolowany, obecnością wzmożonego poczucia winy i lęku przed uzależnieniem. Częstym przejawem tego typu alkoholizmu jest występowanie ciągów alkoholowych przeplatanych okresami trzeźwości. Dla alkoholizmu, który pojawił się dosyć późno, bo w wieku dorosłym, typowy jest wysoki poziom unikania sytuacji stresujących i mała potrzeba poszukiwania nowości. Główną motywacją do picia jest zmniejszenie niepokoju i lęku. Występuje zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Świadczymy wsparcie w usuwaniu skutków nadużywania alkoholu zarówno przed, jak i po 25. roku życia. Docieramy do klientów niemal 200 tys. miast jak Kielce, ale także oferujemy leki na odtrucie w Grodzisku Mazowieckim, który liczy około 30 tys. mieszkańców, i w mniejszych miejscowościach.

Skontaktuj się z nami w potrzebie

Zrobimy co w naszej mocy by ci pomóc