Poznaj nas bliżej!

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Detoks500 powstał z myślą o kompleksowej pomocy osobom uzależnionym. Możemy udzielić Ci wsparcia dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Pracujemy 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy wsparcie w warunkach domowych oraz w naszym ośrodku w Warszawie. Dojeżdżamy z fachową pomocą do większości miast i wsi w środkowej Polsce. Gwarantujemy dyskrecję i rzetelne wsparcie lekarzy, pielęgniarek i terapeutów. Nasi pracownicy cechują się pełnym zrozumieniem i empatią dla problemów osób uzależnionych. W trakcie świadczenia naszych usług spotkaliśmy się z wieloma trudnymi sytuacjami, jesteśmy w stanie właściwie i fachowo reagować nawet w ciężkich przypadkach uzależnienia.

Dlaczego warto nam zaufać?

W wychodzeniu z nałogu najważniejsze jest zaufanie do osób, które chcą udzielić pomocy. Bez niego rozpoczęcie terapii będzie znacznie utrudnione. Dlaczego my? Mamy długoletnie doświadczenie, dzięki czemu doskonale znamy skalę problemu uzależnień i możemy reagować w odpowiednim momencie. Działamy już niemal 8 lat.

Tylko w 2019 r. wykonaliśmy ponad 350 odtruć domowych.

Zapewniamy indywidualne podejście i przyjazną, swobodną atmosferę. Każdy z naszych klientów może czuć się wyjątkowo i podjąć z nami współpracę wtedy, kiedy będzie na to gotowy. Istotnym elementem terapii jest bowiem uświadomienie pacjentowi, jak wielką krzywdę sobie wyrządza tak, aby aktywnie uczestniczył w leczeniu. Przekonanie o słuszności podjętych kroków jest kluczowe, aby detoks w klinice lub w domu był skuteczny.

Skontaktuj się z nami w potrzebie

Zrobimy co w naszej mocy by ci pomóc