Poznaj nas bliżej!

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Detoks500 powstał z myślą o kompleksowej pomocy osobom uzależnionym. Możemy udzielić Ci wsparcia dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Pracujemy 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy wsparcie w warunkach domowych oraz w naszym ośrodku w Warszawie. Dojeżdżamy z fachową pomocą do większości miast i wsi w środkowej Polsce. Gwarantujemy dyskrecję i rzetelne wsparcie lekarzy, pielęgniarek i terapeutów. Nasi pracownicy cechują się pełnym zrozumieniem i empatią dla problemów osób uzależnionych. W trakcie świadczenia naszych usług spotkaliśmy się z wieloma trudnymi sytuacjami, jesteśmy w stanie właściwie i fachowo reagować nawet w ciężkich przypadkach uzależnienia.

Dlaczego warto nam zaufać?

W wychodzeniu z nałogu najważniejsze jest zaufanie do osób, które chcą udzielić pomocy. Bez niego rozpoczęcie terapii będzie znacznie utrudnione. Dlaczego my? Mamy długoletnie doświadczenie, dzięki czemu doskonale znamy skalę problemu uzależnień i możemy reagować w odpowiednim momencie. Działamy już niemal 8 lat.

Tylko w 2019 r. wykonaliśmy ponad 350 odtruć domowych.

Zapewniamy indywidualne podejście i przyjazną, swobodną atmosferę. Każdy z naszych klientów może czuć się wyjątkowo i podjąć z nami współpracę wtedy, kiedy będzie na to gotowy. Istotnym elementem terapii jest bowiem uświadomienie pacjentowi, jak wielką krzywdę sobie wyrządza tak, aby aktywnie uczestniczył w leczeniu. Przekonanie o słuszności podjętych kroków jest kluczowe, aby detoks w klinice lub w domu był skuteczny.

Detoks alkoholowy w domu – bezpieczeństwo i dyskrecja

Osoby, którym zależy na dyskrecji lub wysokim komforcie podczas odtrucia, powinny zdecydować się na skorzystanie z naszej usługi detoksu alkoholowego w domu. Dojedziemy we wskazane miejsce i zajmiemy się wszystkim bezpiecznie i skutecznie. Nasze działania, indywidualnie dopasowane do sytuacji, będą prowadziły do pozbycia się z organizmu pozostałości po spożytym alkoholu i pozostałych toksyn. Czas trwania detoksykacji poalkoholowej zwykle uzależniony jest od długości ciągu alkoholowego, a także ilości spożywanego alkoholu, sposobu zachowywania się podczas picia oraz innych indywidualnych czynników i cech odtruwanego.

Detoks alkoholowy w domu jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i pozwala zmierzyć się z odtruwaniem w znajomym otoczeniu, co dla wielu naszych klientów jest bardzo ważne. Dobrze wpływa na ich psychikę, a w dodatku zapewnia dyskrecję, której wielu z nich bardzo potrzebuje, by skutecznie zmierzyć się ze swoim problemem. Nasze usługi detoksykacji poalkoholowej są kompleksowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, a także dostępne o każdej porze dnia i nocy. Zapraszamy do kontaktu z Detoks500!

Skontaktuj się z nami w potrzebie

Zrobimy co w naszej mocy by ci pomóc